Ayışığı Cafe ve Bistro, Merkez, Isparta

Adres: Çünür Mahallesi 5321. Sokak Numara: 36 Merkez / Isparta
Tel: 0 533 464 19 51

Genel Bilgilendirme:

Ayışığı Cafe ve Bistro, Isparta

Site içerisinde ilgili yer ile iletişime geçmek için iletişim bilgileri verilmektedir. İletişim bilgilerini üst tarafta görebilir, sayfa altında harita alanını kullanarak ilgili yerin harita konumunu görebilir, yol tarifi alabilir, haritayı büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

Sayfa sonuna doğru diğerlerini görün menüsünden burası ile alakalı diğer alternatifleri görebilirsiniz. Site içerisinde daha geniş alternatifler için site altında listele menüsü yanında bulunan metinlerden ilginizi çeken metini seçerek ulaşabilirsiniz. Alternatif telefon numaraları ürün, hizmet ve diğer iletişim ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Yorum yazarken siteye üye olmanız, üye girişi yapmanız gerekmez! Üyeliksiz değerlendirme yapabileceğiniz gibi yorum ve görüşlerinizi de paylaşabilirsiniz. Yazdığınız metin yorum ile diğer ziyaretçileri bilgilendirebilirsiniz.

Yorumlarda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun, sürekli büyük harf kullanmadan, hakaret, aşağılayıcı veya argo sözlerden kaçınarak, elinizden geldiğince Türkçe imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgiler içermeyecek şekilde yapmanızı rica ederiz.

Yorum ve görüşler site moderatörleri tarafından kurallara uygunluğu incelenerek yayına alınmaktadır. Kurallara uygun olarak yazılmayan yorum veya yorumlar onay verilmeyerek site içerisinde yayına alınmayacak, silinecektir. Yorumlarınızı kurallara uygun olarak paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Harita

Aa Listele:

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

Ayışığı Cafe ve Bistro, Merkez, Isparta için 2 şikayet, yorum yazılmış.

  1. Gürültü kirliliği berbat. Burada gördüğüm curcuna, gürültü çok gittiğime pişman oldum.

  2. İlgisiz, soğuk çalışanlarla karşılaştık çalışan, mekânda sadece çay çekirdek ve soğuk içecekler olduğunu söyledi. Daha sonra etrafa patlamış mısır servisi de yapıldığını görüp biz de istedik.

    Yüzümüze bakmadan Mısır yok bitti denilmesine rağmen 10 dakika sonra başkalarına patlamış mısır servisi yapıldığını gördük. Adam mı seçiyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz anlayalım. Oysa 3 gün sonra gelecek misafirlerimizi orada ağırlamaya düşünüyorduk.