Adres: Tandoğan Mahallesi Billur Sokak Numara: 11 Sincan / Ankara
Tel: 0 312 270 31 75

Genel Bilgilendirme:

Site içerisinde (Teldizin.com) ilgili yer ile iletişime geçmek için iletişim bilgileri verilmektedir. İletişim bilgilerini üst tarafta görebilirsiniz. Teldizin faal olan yerlerin iletişim bilgilerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunar ve sitede yer alan tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Sayfa sonuna doğru diğerlerini görün menüsünden burası ile alakalı diğer alternatifleri görebilirsiniz. Site içerisinde daha geniş alternatifler için site altında listele menüsü yanında bulunan metinlerden ilginizi çeken metini seçerek ulaşabilirsiniz. Alternatif telefon numaraları ürün, hizmet ve diğer iletişim ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.

Bu sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Site, sayfada bulunan iletişim bilgileri sahibi ya da yetkilileri ile bağlantısı yoktur. İlgili yer ile sadece sayfada bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazma:

Yorum yazarken siteye üye olmanız, üye girişi yapmanız gerekmez! Üyeliksiz değerlendirme yapabileceğiniz gibi yorum ve görüşlerinizi de paylaşabilirsiniz. Yazdığınız metin yorum ile diğer ziyaretçileri bilgilendirebilirsiniz.

Yorumlarda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun, sürekli büyük harf kullanmadan, hakaret, aşağılayıcı veya argo sözlerden kaçınarak, elinizden geldiğince Türkçe imla kurallarına uygun, içerisinde hassas olan kişisel bilgiler içermeyecek şekilde yapmanızı rica ederiz.

Yorum ve görüşler site moderatörleri tarafından kurallara uygunluğu incelenerek yayına alınmaktadır. Kurallara uygun olarak yazılmayan yorum veya yorumlar onay verilmeyerek, site içerisinde yayına alınmayacak ve silecektir. Yorumlarınızı kurallara uygun olarak paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

4 Şikayet, Yorum Yazılmış

 1. Habibe Bolat 14 Nisan 2021

  Trendyol’dan dik süpürge aldım. Tekerlegi kırık sapı tutmuyor. Parçaları degiştiriyor musunuz?

 2. Ertuğrul Doğan 16 Aralık 2020

  Yaklaşık 3 ay önce arzum mutfak robotu aldım. Aldığıma pişman oldum şöyle ki 6 lı ana bıçağın üs kısmı sıyrıldı. Servise götürdüm servis istek yaptı 21.10 2020 tarihinde kayıtlara girdi gelince bilgi veririz diye ses geldi. Bu gün 16.12.2020 daha haber yok bu kadar işini düzgün yapmayan bir firma görmedin.

 3. Nermin ATMACA 15 Mart 2019

  Arzum Blendır arıza var. Bakıyormusunuz.

  1. Gökhan 17 Mart 2019

   Yetkili teknik servisler arzumun tüm ürettiği ürünlere bakar.