Adres: Kazım Dirik Mahallesi 294. Sokak Numara: 5 Aliağa / İzmir
Tel: 0 232 617 00 40

Şikayet, Yorum Yazın

Üyeliksiz direk şikayet, yorum yazabilirsiniz.

1 Şikayet, Yorum Yazılmış

  1. Elif Demirci 26 Aralık 2020

    İzmir/ Aliağa çalışkan galeriden Arzum markalı blender aldım aldığımda 1 ay sonra kullandım içine 2 küçük domates attım ara, ara çalıştırmama rağmen uç kısmı eridiği için çalışmadı. Servisine götürdüm yapıldı. Ücret alınmadı benden. 3 ay sonra tekrar açıp kullanmak istedim ilk çalıştırmamda yapılan uç kısmı çıktı bir daha çalışmadı.

    Aliağa’daki servisine tekrar götürdüm verdim ürünü 4 gün sonra servis yetkilisi beni arayıp 40 TL ücreti olduğunu söyledi arızanın kullanıcıdan olduğunu söyledi. Bu ürün 2 yıl garantili taksitle aldım. 2 kere kullandım bu ürünü ve benden servis ücreti isteniliyor.

    Satarken 2 yıl garantisi var bir sorun olduğunda getirin herhangi bir ücret talebimiz olmayacak deniliyor ve ikinci kullanışımda servisine götürüyorum servis elemanı kullanma hatası diye müşteriyi suçluyor. Hizmetinizden hiç memnun kalmadım verilen konuşmaların satılan malın arkasında durulmuyor mecbur ücreti veriyorum anneme hediye almıştım. Eğer bir daha aynı sorunla karşılaşırsam nereye şikayet etmem gerekiyorsa edeceğim.