Arçelik Beko ve Altus Yetkili Servisi, Torbalı, İzmir

Adres: Ertuğrul Mahallesi Torbalı Caddesi Numara: 40 Torbalı / İzmir
Tel: 0 232 855 58 00

Genel Bilgilendirme:

Arçelik servis işlemleri hakkında kısa yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Arçelik servisleri, Arçelik tarafından ürün bakım, onarım ve diğer sorunları için yetki verdiği iş yerleridir. Arçelik marka bir üründe hangi model olursa olsun ürün bozulması, çalışmaması ve diğer cihaz hataları için yardım alabilir garanti kapsamında ürünü garanti üzerine ücretsiz tamirini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca servisler tamirin yanı sıra size ürünün kullanımı ve bakımı içinde yardımcı olmakla yükümlü olan iş yerleridir. Herhangi bir ürünü kullanmadan önce servis ile iletişime geçerek ürün kullanımı hakkında servislerden bilgi almanızı öneririz. Servislerden aldığınız bilgi ışığında ilerleyen günlerde garanti kapsamında olan bir ürünü yanlış kullandığınızdan dolayı kullanıcı hatasından garanti sorunu yaşamayacaksınız.

Arçelik ürünlerinin tümü garantili bir şekilde satılmaktadır. En az 2 yıl olmak şartı ile tüm ürünlerde muhakkak garanti bulunmaktadır. Bazı ürünlerde 2 yıl bazı ürünlerde ise 2 yıldan fazla olabilmektedir. Garanti belgesi üzerinden garanti süresini öğrenebilirsiniz. Garanti süresince servisler garanti kapsamında bulunan ürünün bakım, onarım ve diğer sorunlarını çözmek zorundadır.

Hiç bir servis garanti kapsamında olan ürüne bakmama gibi bir lüksü yoktur. Bu gibi durumlar ile karşılaştığınızda Arçelik müşteri hizmetleri 444 0 888 numaradan ulaşarak şikayetinizi dile getirebilir. Ayrıca ilgili numaradan müşteri hizmetlerini arayarak Arçelik ürün servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Arçelik, Beko ve Altus markalarına aynı servis bakmaktadır.

Harita

Yorum Yazın

Üyelik gerektirmez, direk yorum yazabilirsiniz!

Arçelik Beko ve Altus Yetkili Servisi, Torbalı, İzmir için bir yorum yazılmış.

  1. Torbalı arçelik yetkili servisi kadar lakayt çalışan servis şimdiye kadar hiç rastlamadım, esefle kınıyorum. Iki kez gün ve saat veripte insanları bekletiyorsunuz sonra gelmediğiniz gibi bir bilgi verme zahmetine dahi girmiyorsunuz. Ayıptır.