Dizin: Aa
Tahmini Okuma Süresi: 0 dakika, 37 saniye

Adres: Özgürlük Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Numara: 38/A Çayırova / Kocaeli
Tel: 0 549 781 86 43
Diğer Tel: 0 549 782 12 24

Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 8:30 – 17:30
Cumartesi: 8:30 – 13:00

Bilgilendirme:

Aras Kargo şubesinde kargo takip işlemi, kaç günde gelir bilgisi, ücret hesaplatma gibi kargo işlemleriniz hakkında ilgi alabilir işlem yaptırabilirsiniz. Aras Kargo diğer il ve ilçelerde şubeleri bulunmaktadır. Site içerisinde tüm Aras kargo il ve ilçe olarak şubelerin iletişim bilgisi mevcuttur.

* Sayfa içerisinde olması gereken, düzeltilmesini istediğiniz yerlerin olduğunu düşünüyorsanız, sayfanın düzeltmesi isteyin. Bir iş gününde düzeltme yapılmaktadır.

Harita

Özgürlük mah. Yavuz sultan selim cad. No.38/a çayırova / kocaeli,

Yorum Yaz

Burası hakkında ne düşünüyorsunuz... Lütfen sürekli büyük harf kullanmayınız!

Aras Kargo Manolya Şubesi, Çayırova, Kocaeli için 54 yorum yapılmış.

 1. arkadaşlar adamlar ekmek parası kazanıyorlar, sizde armut piş ağzıma düş ufak bir şey ver yansın olmaz ki biraz hoşgörülü olacaksınız haksızmıyım ne bu milletin bu kadar sinirli ve agresif olması sanki başıma ev taşıyor gibi yakınıyorsunuz altı üstü 5 paralık kargo

 2. Sizin gibi kargo olmaz olsun ya özellikle evde beklediğim halde bana nasıl ulaşamıyorsunuz aklim almıyor gerçekten!

 3. İrfan ayzit

  Ne biçim bi Kargo şirketi olmaz olsun inşallah. Tlf lara bile cevap vermiyorlar

 4. Aras Kargo sizi ne zaman aradım sa telefonunu meşgul ama bir türlü yerinizde yoksunuz bu nasıl bir kadgo firmasından sonra aras kargoyla hiç bir kargo talep etmiyecem sanki resmi faore

 5. olmaz sizin gibi kargo derhal kapatılmalı ben böyle görmedim.

 6. arkadaşlar en güzeli kargo gelene kadar beklemek ve kapıya geldikleri anda ürünü iade edip kargoyu geri yollamak

  1. Niye ki? Bu şekilde kargoya cezamı veriyorsunuz acaba değişik bir fikir siz herhalde kargonun parasını kargocular direk aldığını ve iade ettiğinde ise gidiş iade ücreti alındığını bilmiyorsunuz. Ayrıca kargonun geç gelmesi bekleyen bir kişi neden bekleyip bekleyip geri iade etsin ki?

 7. Manolya gibi bir kargo olmaz o kargonun başına bişi gelsin bak ben nasıl yıkıyorum orayı başınıza ne maile ne telefona cevap veren var yarın da cevap gelmesin bak ben napıyorum.

 8. İşe yaramayan numaraları ne diye koyuyorsunuz ya nasıl bir işletme burası be

 9. lütfen telefonlara bakmayacaksanız numara yazmayın olsun gitsin

 10. mertcan elmas

  Bu ne biçim bir çalışma düzeni bilgi almak için arıyoruz ama iletişime geçecek insan bulamıyoruz işinizi layıkıyla yapın lütfen aras kargo manolya şubesi uyumayı bırakında telefonlara bakın çalışın biraz illa müşteri hizmetlerine şikayette mi bulunmak gerekiyor.

 11. RASİM HANLI

  arkadaşlar baya abartmışınız altı üstü bir kargo sanki devlet meselesi ağzı olan konuşuyor bu kadar abartılacak ne var ki? Eskiden hatırlayın otobüslerle gönderiyorduk şimdi bu imkanları bence şikayet etmek yerine şükredin!

 12. yalcin arslanturk

  Bir kargo altı üstü bir kargo ne telefona bakıyorlar ne geri arıyorlar ne kargom dağıtımdayken beni arıyorlar hiç bir şey yok özellikle de çayırova manolya şubesi

 13. Yatmayın telefonlara bakın kargo sorumluk yok yapıyorsanız kapadın da vatandaşı böyle sürekli madur etmeyin!

 14. böyle berbat bir şirket yok

 15. bedir çekil

  Dün gelecek kargom bugün olmuş hala gelecek bugünde bitti yapıyorsanız bu işi bırakın kardeşim arıyoruz telefonlara bakan da yok

 16. nevzat yeşilmen

  Böyle bir kargo şirketi görmedim ne zaman bir ürün alsam Aras kargo olsa illallah ettiriyorlar. Ya adresi bulamazlar ya gelirler eve uğramadan geri giderler ya yanlış adres alırlar. Bu nedir ya bi de telefon koymuşlar arıyorsun pat diye kapanıyor koyma o zaman ne diye koyuyorsun o numarayı!

 17. Ben böyle kötü bir firma görmedim telefonlara bakan yok insanları boşuna bekletiyorlar ilgi yok alaka yok sorumluluk desen hiç yok

 18. saliha çiçek

  Bana sorunsuz bir şekilde ulaştı abartmayın gayetde düzel yapıyorlar arkadaşlar hepsinin gözlerinden öperim sizde abartmayın arkadaşlar iyi bence

  1. sallama kardeş inanmadık sana

 19. Ben hayatımda bu kadar sorumsuz firma görmedim sürekli kargoyla isim bir suru kargoyla da iş yaptım bir tek sorun yaşamadım ama aras kargoyla 1 kere bile sorunsuz urun almadım. Sizin burada bekçiniz yok bütün gün dağıtımda olan kargomu beklediğim halde evde rehin kalıp utanmadan zile basılmış evde yoksunuz deniyor kapıda ne bir kağıt var ne gelen var yarin tekrar dağıtımda gönderilecek dendiği halde ertesi gün biz öyle bir şey demedik deyip ayanıza çağırıyorsunuz.

  Bugün yine aras kargodan urun bekliyorum ve saat 3ten beri şubeyi arıyorum 1 Allahın kulu bakmıyor telefona şikayet ediyorum hala geri dönüş yok ben böyle rezalet bir firma görmedim.

 20. Kargomu getirmediği gibi birde başkası teslim etmişler bu nasıl iştir nasıl sorumsuzluktur manolya şubeyi arıyorum telefonumdan sürekli meşgul diğer telefonla çalıyor açılmadan kapanıyor sizi şikayet edeceğim

 21. bugün teslim bilgisi verip ardından adreste bulunamadı diye sms atıyorsunuz bunun üstüne 30 kere arıyorum hiç cevap veren yok lokasyon olarak uzaktasınız 1 saat yol gelmem gerekiyor kargoyu almam için bu ilk ve son hizmet alışımdı sizden kapatıp gidin dükkanı kayda değer bir hizmet vermiyorsunuz siz.

 22. Bu nasıl kargo firması, tel sürekli meşgul, kargom günlerdir gelmedi, evde yok deyip göndericiye geri iade edilmiş

 23. Yasin bozkuş

  Kaç gündür kargo bekliyoruz sanki bekçiyiz sizimi beklicez burda bekçisinin kargoyu getirmeyimmi sizin yaptığınız iş iş değil bende kargocuydum sürat kargoda ama sizin gibi değildik.

 24. fahri tekin

  Bu tel ne kadar meşgul böyle ya

 25. kargoyu zamanında teslim etmeyen, para düşkünü, bir firmayı daha önce görmemiştim. Korkunçsunuz bu nasıl bir iş anlayışı hala kavrayabilmiş değilim. Yeni almış olduğum mobilyayı bir türlü getiremediler. Şubeye gidip almam gerekiyormuş. Sırtımda taşıyacağım herhalde. Bu kadar problemli bir firmada bu işi yapabilecek sorumluluğu taşıyan insan göremiyorum .

 26. Telefon niye var burda açmıyorlar hep meşgul

 27. YASEMİN PASLI

  ürünü getirip tesliminde hasar tespiti için eleman zamanım yok diyerek çekip gidiyor ürün hasarlı çıkınca gönderen firmayı ararsınız ne demek.. Bize gelen üründe hasar mevcut.. Telefonlara çıkın.

 28. YILDIZ AYBASTI

  Kocaeli monolya şubesi hiçbir ürünümü zamanında teslim edemediler malesefki anlamsız bir şekilde her kargo mu ben alıyorum siz pardon ne işe yarıyorsunuz.?

  Arayıpta ulaşamadığımız o numaraları oraya boşuna yazmayın 10. defa arıyorum numara hala megul süper bir çalışma gelçekten ibretle sizi izlemekteyim.

  KARGOM HALA GELMEDİ SANIRIM ŞUBEDE ALINMAYI BEKLİYOR!

 29. melek karaal

  Adreste kimse yok diye kargoyu getirmiyorsunuz günlerdir evde kargo bekliyorum kaldıkı hastam var evden çıkamıyorum zaten neymiş adreste yok calışan elamenlar biliyor merdiven çıkacagını taşımamak için bir daha kargomu sorunsuz bir şekilde bekliyorum!

 30. Ekrem POLATLI

  Böyle bir kargo hizmeti daha önce hiç görmedim ben. Şubeye gelen kapıya teslim ürünümü getirmek zor mu? Bu nasıl bir hizmettir. Bu nasıl iştir. Üstüne bide telefonlarıda açmıyolar.

  Sadece bikere boşluğuna gelip telefonu açtılar bide siz gelin diyor nedemek ya benim kargom neden evime getirilmiyor Arkadaş!

 31. ben size yapıcağımı biliyorum sizinle hangi firma kapıda ödeme çalışıyorsa kapımın önüne gelip gönderdicem yeter bu ne ya ödemesi yapılmış kargoyu getirme gereksinimi bile duymuyolar şimdi devamlı gelinde göriyim.

  1. Öyle yaptığın zaman sana gönderen firmanın kul hakkına girmiş olursun firma sahibi ve diğer çalışanların hep kul hakkını yemiş olursun. Ayrıca bu şekilde yaptığında sen kargoya ceza değil mükafat vermiş olursun kargo sen almışın yada almamamış firma zaten o kargo ücretini ödemiş oluyor.

   Bu şekilde basit düşünüpte milletin ekmeğiyle oynamayın bunun vebali büyüktür. Üstelik bunu yaptığının farkına varılırsa maddi ve manevi tazminat davası açılarak senden kat kat çıkarırlar bunu.

   Diyelim ki varmadılar bunun diğer tarafı var orada senden yaradan bunun hesabını soracaktır emin olabilirsin. Kime kızıyon kargoya kime aklınca ceza kesiyon bu kargo ile gönderene yazık!

 32. SERHAN BARLAS

  Aras kargo müdürü ben burdan kalkıp manolya şubesine gitmeliyim diyor kargolar Allah’a emanet böyle iş olmaz.

 33. Telefonlara ulaşılması mümkün değil bu nasıl firma anlamadım

 34. Hiç iyi yapmıyorsunuz geri iade etmişsiniz Böyle olmaz hiç memmun kalmadım

 35. Ayın 5 inde çıkan kargo ayın 7 de elimde olması lazımdı. Hala gelmedi

 36. 19.12.2016 tarihinde yolladığım kargoyu adres ücreti almanıza rağmen alıcıya bilgilendirme mesajı dahil gönderilmeden iade ediliyor hemde 21 günlük süreçten bahsediyorum sizin şubede çalışan varmı acaba merak ettim

 37. kaç gündür kargo bekleyecem gelecek halen gelecek biraz işinizi hızlı yapsanız

 38. Ya kargomu iki haftadır teslim alamadım birde arıyoruz meşgul çalıyor gerçekten bu kadar da olmaz yani insanları zor durumda bırakıyorsunuz ya.

 39. Şahsa teslim edemiyorsanız neden şahsa teslim ücreti alıyorsunuz. Kargomun nerde oldugu hala belli değil üzerine telefonları açmıyorsunuz.

 40. Aynı gün aynı adrese teslim çıkan 2 kargo ikiside farklı kişilere teslim ediliyo nasıl bir iştir bu.

 41. Bu nasıl bir kargo şirketi anlamadım. Kargom gelmediği gibi telefonlar da açılmıyor. Önceki kargomuda apartman girişine bıraktılar. Neymiş yukarı çıkmaları yasakmış. Var mı böyle bir şey ya.

 42. Adresi bulamıyorlar, telefonları açmıyorlar her biri başka bir yere yönlendiriyor! İllalah

 43. Eminönünden adres telim olan kargo kaç gün sonra adrese geri gönderiliyor ki be şubeyi en az defalarca aradım tamam gönderiyoruz dedikleri halde

 44. Hem açmıyolar hemde açıp konuşmuyolar kargom hala elime ulaşmadı istanbul içi bide 5 gün oldu ne bitmez yol bu tek bilgi bu!

 45. Şu telefonları açın artık bu ne kardeşim

 46. kaç günde geldigini geçtim telefonlarıda açmıyorlar

 47. sezer ufak

  Bu nasıl iştir arkadaş 3 gündür kargom orhanlıdan şifa mahallesine gelmedi acil bekliyorum kargomu gelsin!

 48. Beytullah güler

  Telefonlara neden cevap verilmiyor nasıl bi iştir bu ya

 49. istanbula 1,11,2016 saah 10 da gelmiş 5 km ileriye 4,11,2016 17,00 itibari ile gelmedi.

 50. ismini vermek istemeyen izleyici

  Senin yine hatay dostum. Benim istanbuldan gebzeye 3 dün oldu hala gelen giden yok.

 51. Hatay antakyadan kargom 2 gün önce yola çıktı ama halen elime ulaşmadı normal mi ?